JML-diving

Menu
MENU

O spoločnosti

Od začiatku našej činnosti sa riadime princípom, že by každá aktivita mala dávať uspokojenie. Potápanie je naša vášeň. Vieme, že prebývajúc v tom úžasnom prostredí, otázky bezpečnosti sú najdôležitejšie.

Patričná bezpečnostná úroveň dáva pocit pohodlia pod vodou a zvyšuje uspokojenie. A preto sa pri našich výberoch vždy riadime spoľahlivosťou používaných zariadení a príslušenstva. Keď počas potápania používame bezpečné zariadenie, spolu s náležitým vyškolením a tréningom, môžeme byť spokojní s ponorením.

Naša spoločnosť, JML DIVING  s.r.o., bola založená dvoma nadšencami potápania. Sa zaoberá distribúciou produktov určených pre široko chápaný potápačský sektor.

Naša ponuka sa sústreďuje na odborné produkty, určené pre pokročilých technických a profesionálnych potápačov, ale aj pre potápačov, ktorí kladú vysoké požiadavky na svoje vybavenie. Naše sídlo je v Katoviciach na Hornom Sliezsku, odkiaľ obsluhujeme trhy stredovýchodnej a južnej Európy. Nami ponúkané produkty sú vysokej kvality, ktorá je potvrdená mnohými výskumami a získanými certifikátmi. Produkty, ktoré používame my a mnohí potápači na celom svete, potvrdzujú svoju kvalitu a dokonalé parametre.

Podporujeme zároveň maloobchod ako aj firmy. Našou prioritou je kvalita a rýchlosť obsluhy klienta. S cieľom zlepšiť služby zákazníkom sa snažíme využívať najmodernejšie riešenia. Aby sme boli schopní ponúknuť rýchle dodanie tovaru a nízke náklady na dopravu, naše sklady sú umiestnené tam, kde sú naši zákazníci. Naša informačná stránka sa nachádza na jml-diving.com, predajná platforma pre maloobchod aj firmy je na adrese jmldiving.com.

Naša ponuka je nekompromisná – ponúkame produkty len od renomovaných výrobcov, ktorí sú lídrami vo svojej kategórii.
Spokojnosť našich zákazníkov je našou najvyššou prioritou.
JML DIVING sp. z o.o sa špecializuje sa na sektor rekreačného a profesionálneho potápania ako aj sektor vojenský a bezpečnostný – všade tam, kde je potrebné očistiť vzduch tak, aby bol dýchateľný pre ľudí. Naša sesterská spoločnosť -. JML Industry sp z oo sa špecializuje v aplikáciách produktov firmy Molecular Products v priemyselnej výrobe pri výrobe uhľovodíkových palív, vzácnych plynov, at.