JML-diving

Menu
MENU

E-Shop

Spustenie obchodnej platformy JML DIVING

S radosťou informujeme, že v reakcii na očakávania našich zákazníkov, začínajúc od 18 septembra 2015 sme spustili elektronickú platformu (e-shop / veľkoobchod), ktorá je k dispozícii na webovej stránke

https://jmldiving.com

 

Hlavným cieľom spustenia platformy je zvýšenie kvality a urýchlenie realizácie objednávok, v tom zaručenej dodávky, v priebehu 24 hodín od objednania. V prípade že zákazník správne objedná produkt a nebude on z našej viny doručený v priebehu 24 hodín v pracovné dni, zákazník dostane zľavový kupón na ďalšiu objednávku v hodnote 5% objednaných produktov.

Platforma má jednoduché rozhraní v verzii na počítače a na mobilné telefóny (smartfóny) – teraz si môžete objednať Sofnolime hocikde, všade kde mate prístup k Internetu.

V súčasnosti platforma uskutočňuje dodávky na území Poľskej republiky, v najbližšom čase budeme doručovať aj do iných štátov. Platba je možná v poľských zlotých, v najbližšom čase v Euro a v českých korunách. V závislosti od meny v akej bude vykonaná platba, sú dostupné rôzne platobné metódy – bankový prevod, rýchle elektronické platby, platby kreditnými a debetnými kartami a platby prostredníctvom systému. Na požiadavku zákazníkov sme tiež zaviedli možnosť platby pri prevzatí.

Platforma je určená zároveň pre maloobchodných zákazníkov (konzumentov) ako aj firemných zákazníkov. Naši veľkí zákazníci, ktorí doteraz využívali obchodný úver, stále majú obchodný úver dostupný na platforme jmldiving.com. Firemní zákazníci, ktorí majú špeciálne, zľavnené ceny, môžu ich uplatňovať až po prihlásení. Zákazníci, ktorí ročne kúpia minimálne 32 kanistry sorbentu (jedna celá paleta) majú nárok na znížené ceny pri ďalšom nákupe do konca nasledujúceho roku.

Pri tejto príležitosti pripomíname o našej tohtoročnej akcii:

Každý zákazník, ktorý v danom roku kúpi minimálne 5 kanistrov Sofnolime (po 20 kg) môže kúpiť jedno z našich unikátnych tričiek so zľavou 99%.

Zároveň informujeme, že v súvislosti so spustením platformy jmldiving.com všetky objednávky menej ako 10 kusov daného produktu sa bude realizovať len prostredníctvom elektronickej platformy a nebude sa realizovať objednávky v doterajšej podobe – telefonicky alebo mailom.