JML-diving

Menu
MENU

Molecular Products

Sme výhradný zástupca firmy Molecular Products v Poľsku, Českej republike a na Slovensku. Distribuujeme celé portfólio produktov.

Prečo Molecular? Molecular Products je významný svetový výrobca natronového vápna Sofnolime, ktorý vyrába produkty pre očisťovanie vzduchu už vyše 80 rokov. Na základe dlhoročných skúseností firma vytvorila širokú ponuku produktov, ktoré zaisťujú bezpečnosť dychania vo všetkých situáciach spojených s potápaním, čo zaisťuje, že je jedným z líderov tohto trhu.

Začínajúc rebreathermi a končiac systémami pre hlboké potápanie, všetky odborné riešenia boli vytvorené v úzkej spolupráci s dodávateľmi potápačských potrieb z celého sveta. Mnohoročné práce, spojené s rozvjom výrobkov, prispeli k vzniku know-how, vďaka ktorému zamestnanci spoločnosti Molecular Products môžu pomôcť s riešením sa novo objavujúcich problémov koncových užívateľov.

Neustály proces rozvoja produktov zaisťuje, že výrobky Sofnolime® firmy Molecular Products dosahujú lepšie parametre ako konkurenčné výrobky. Optimálna formula a správna výroba pôsobí tým, že je obsah prachu v nami ponúkaných produktoch značne nižší, ako priemerná hodnota dosahovaná v sektore.