JML-diving

Menu
MENU

Správy

Správa z TECHMEETINGU 2015 v Bratislave

13.03.2015

V Bratislave (Slovensko) v dňoch 6.-8. februára 2015 sa uskutočnilo stretnutie technických potápačov na konferencii Techmeeting 2015.
Tohtoročný ročník prilákal davy potápačov zo Slovenska, Čiech a Poľska, ale taktiež z Rakúska,Belgicka a Spojených štátov amerických.
Prvý večer boli prednášky zamerané predovšetkým na problémy spojené s potápaním na rebreatheroch. Okrem prezentácie nových modelov rebreatherov, vylepšení, testov zariadení boli prediskutované otázky spojené so správnou funkciou a čítaním snímačov kyslíka a elektroniky.
S veľkým záujmom sa stretla aj prezentácia našej firmy, počas ktorej sme hovorili o tom, na aké parametre natronového vápna si treba dať pozor, aby bolo možné sa bezpečne potápať na CCRoch a SCRoch.
Sobota a nedeľa to boli dva intenzívne dni prednášok a workshopov. Široké tématické spektrum, rozsah prezentácií a vybraní vystupujúci prednášatelia spôsobovali, že bolo sa ťažko rozhodnúť, v ktorej sáli zostať. Našťastie organizátori zabezpečili internetové vysielanie časti prednášok cez LIVESTREAM, ktoré si bolo možné pozrieť ešte aj po zakončení konferencie.
V sobotu večer bol organizovaný raut pre účastníkov konferencie počas ktorého si bolo možné pozrieť aj ukážku mikromágie a latinských tancov.
Nedeľné stretnutie sa zakončilo tombolou, v ktorej boli pre potápačov určite veľmi zaujímavé ceny.
Firma JML DIVING bola jedným z partnerov tejto akcie. Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili náš stánok a využili našu akciu.

JML Diving 2015

Prezentacja JML Diving na Techmeeting 2015

Sofnolime na Techmeetingu 2015

Sofnolime na Techmeetingu 2015

JML Diving 2015