JML-diving

Menu
MENU

Správy

JML DIVING Vás pozýva na konferenciu TECHMEETING 2015 v Bratislave

3.02.2015

V dňoch 6.-8. februára sa uskutoční v Bratislave (Slovensko) konferencia technických potápačov Techmeeting 2015. Bude to už v poradí 17. ročník.

Trojdňový program konferencie vyzerá, že bude veľmi zaujímavý.
Piatkový večer je venovaný predovšetkým potápačom na rebreatheroch. V priebehu večera, učastníci prednášky budú mať možnosť vidieť novú elektroniku použitú v konštrukcii s rebreathermi, zoznámiť sa s otázkami, týkajúcich sa senzorov O2, alebo si pozrieť nové modely rebreatherov. Počas tohto večera vystúpi aj naša firma s krátkou prezentáciou. Budeme hovoriť o parametroch nátronového vápna v súvislosti s bezpečnosťou potápania.

V sobotu a nedeľu bude množstvo vystúpení v dvoch prednáškových sálach učastníkov z Českej Republiky, Spojených štátov, Nemecka, Poľska, Rakúska, Slovenska, Belgicka a Talianska.

Firma JML DIVING je jedným z partnerov tejto akcie. Počas stretnutia, získate informácie o našich produktoch – nátronové vápno Sofnolime, bezpečnosť potápania s rebreatherom a pravidlá pre používanie absorbentov CO2.

Srdečne Vás pozývame do nášho stánku, kde si môžete objednať Sofnolime za akciovú cenu. Máme pre Vás pripravené aj rôzne akciové prekvapenia.

Uvidíme sa v Bratislave!