JML-diving

Menu
MENU

Správy

Molecular Products Ltd na veľtrhu DSEi 2011 v Londýne

10.10.2011

V dňoch 13 – 16 septembra 2011 sa v Londýne konali trhy DESi (Defence & Security Equipment International). Užívali sme si pohostinnosť a boli sme pri stánku partnera našej firmy Molecular Products Ltd. Na trhoch boli predstavené najnovšie technológie a riešenia určené pre pozemné, vzdušné a vodné bezpečnostné služby. Firmy z 46 krajín prezentovali svoje výstavné ponuky.

Spoločnosť Molecular Products prezentovala svoje riešenia, ktoré sú určené pre očisťovanie ovzdušia zo zatvorených priestorov (únikové komory, ponorky ap.) a predviedla generátory kyslíka, ktoré sú používané vo vojenskom odbore a v záchrannom oddelení.

Najnovším prezentovaným produktom bol Ruggedized Oxygen Generation on the battlefield, určený pre poskytovanie prvej pomoci, ktorý vytvára kyslík vo vojnových podmienkach minimálne cez 15 minút. Je to výrobok, ktorý ponúkame v rôznych verziách a je určený pre armádu, záchranné služby a pre potápačov s cieľom poskytnúť prvú pomoc.

Mali sme možnosť sa stretnúť so zástancami poľských, českých a slovenských zákazníkov. Ďakujeme našim hosťom za návštevu nášho stánku a za prejavený záujem o naše produkty.

Späť